Westermo L106-F2G

Switch 4x 10/100 TX + 2x 100/1000 Mbit SFP slot

Westermo L106-F2G


  • Kompaktní přepínač s jednoduchou konfigurací
  • Flexibilní výběr SFP transceiveru
  • Rozšířené funkce vrstvy Layer 2
  • Velmi nízká spotřeba

 

  • Navrženo pro použití v náročných aplikacích
  • Duální napájení 19 – 60V DC
  • Konfigurovatelné digitální vstupy / výstupy
  • Odolné provedení s montáží na DIN lištu

 

  • Robustní parametry pro dlouhou životnost
  • 615 000 hodin MTBF dle vojenského standardu MIL-HDBK-217K
  • Pracovní teplota –40 ~ +70°C (–40 ~ +158°F)
  • Bez točivých prvků

 

  • Unikátní vlastnosti produktu
  • Obnovení kruhové komunikace do 20ms
  • Rychlé přepojování multicastových protokolů
  • Velmi jednoduchá konfigurace a použití

Manažovatelný průmyslový přepínač

Lynx L106-F2G je přepínač s vlastnostmi průmyslového Ethernetu na Linkové vrstvě (Layer 2).  Zařízení je vybaveno operačním systémem WeOS s Linuxovým jádrem, 4. TX porty a dvěma sloty pro SFP transceiver s možností Gigabitu. Lynx je nejkompaktnější switch s nejnižším příkonem v současné době na trhu.

Pouze nejkvalitnější průmyslové komponenty umožňují dosažení MTBF 615 000 hodin a předurčují tak dlouhou životnost zařízení a nízký počet servisních zásahů. Rozsah pracovních teplot je -40 ~ +70°C bez točivých částí, kdy provoz může být v extrémních teplotních hodnotách po celou dobu životnosti zařízení. Produkty Westermo jsou testovány v laboratořích Westermo a v nezávislých laboratořích pro dosažení standardů pro EMC, izolaci, vibrace a mechanické rázy (šoky). Výsledky těchto testů přesahují požadavky pro provoz v extra těžkém průmyslovém prostředí nebo na železnici.

WeOS byl vyvinut firmou Westermo bez vázanosti dalších stran. Operační systém zajišťuje SW kompatibilitu napříč platformami a garantuje zpětnou kompatibilitu jednotlivých produktů s tímto OS.

Více informací o operačním systému WeOS naleznete v sekci Podpora.

Unikátní kód produktu

3643-0230

Vstupní napětí

19 ~ 60 V DC

Ethernet TX

4x RJ-45, 10/100 Mbit/s

Ethernet FX

2x slot pro SFP transceiver – 100/1000 Mbit/s, single mode, multi mode, Bi-Di (komunikace po jednom optickém vláknu)

USB

1 x USB 2.0 host

Konzole

1x 2.5 mm jack, nutno použít Westermo kabel – 1211-2027

Rozsah pracovních teplot

–40 ~ +70°C (–40 ~ +158°F)

Standardy

EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3
EN 61000-6-4, EN 50121-4, IEC 62236-4
60950-1 – bezpečnost, zařízení IT
DNV GL

Rozměry

52 x 100 x 101 mm

Váha

0.7 Kg

Krytí

IP40