Westermo MCW-211-F1G-T1G

Gigabitový média konvertor

Westermo MCW-211-F1G-T1G


  • Jednoduchá instalace a okamžité použití
    • Flexibilní SFP design
    • Auto-negotiation a detekce správné polarity
    • Transparentní přenos Ethernetových protokolů
    • Podpora Gigabitu

     

  • Navrženo pro použití v nepříznivém prostředí
    • Duální napěťový vstup 9.6 ~ 57 V DC
    • Úplná galvanická izolace
    • Krytí IP21

     

  • Robustní provedené pro dlouhou životnost a bezporuchový provoz
    • 1 426 000 hodin MTBF podle vojenského standardu MIL-HDBK-217K
    • Rozšířený rozsah pracovní teploty –40 ~ +74°C (–13 ~ +158°F)
    • Průmyslové EMC, test vibrace a mechanických rázů

     

  • Diagnostika a konektivita
    • Funkce přeposílání chybových hlášení
    • Diagnostické LED diody
    • DIP přepínače pro fixaci parametrů pro starší zařízení

     

Gigabitový média konvertor

Westermo MCW-211-F1G-T1G je nemanažovatelný média konvertor navržený pro aplikace v těžkém provozu s podporou komunikace 100 Mbit/s nebo Gbitu na straně optiky a 10/100 Mbit/s or Gbitu na straně metaliky. Zařízení podporuje 802.1Q, což umožňuje použití všech standardních Ethernetových protokolů. Zařízení má slot pro SFP tranceiver (vybírejte ze seznamu v sekci Ke stažení).

Napájení přístroje v rozsahu 9.6 až 57 V DC umožňuje připojení dvou nezávislých napěťových zdrojů pro zajištění bezvýpadkového provozu. Kompletní galvanická izolace je posílena unikátní izolací zajištěnou mezi všemi částmi, aby nedošlo k ovlivnění komunikace jiným proudovým potenciálem. S krytím IP21 lze zařízení umístit do prostředí, kde může kondenzovat voda.

Pouze pečlivě vybrané nejodolnější komponenty zajišťují extrémně dlouhou životnost a možnost pracovat v okolní teplotě -40 ~ 74°C. Zařízení je podrobeno externím zátěžovým testům pro splnění standardů EMC, izolace, vibrací a mechanického šoku.
Pokud je potřeba připojit starší zařízení, které nemá funkci auto-negotiation, rychlost a režim komunikace lze napevno nastavit pomocí DIP přepínačů.

Unikátní kód produktu

3645-2001

Vstupní napájení

9.6 – 57.6V DC

Ethernet TX

1 x RJ-45, 10/100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s

Ethernet FX

1x SFP slot pro SFP transceiver – 100/1000 Mbit/s, single mode, multi mode, Bi-Di (komunikace po jednom optickém vláknu)

Standardy

EN/IEC/UL 60950-1 – bezpečnost, zařízení IT
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, 50121-4

Rozměry

34 x 123 x 121 mm (1.33 x 4.84 x 4.76 in)

Váha

0.25 Kg

Záruka

5 let