Westermo RFIR-227-F4G-T7G-AC

Switch 23x TX (7x Gb) + 4x 100/1000 Mbit SFP slot

Westermo RFIR-227-F4G-T7G-AC


  • Kompaktní přepínač s jednoduchou konfigurací
  • Flexibilní výběr SFP transceiveru
  • Rozšířené funkce vrstvy Layer 3
  • Velmi nízká spotřeba

 

  • Navrženo pro použití v náročných aplikacích
  • Napájení 100 – 240V AC
  • Konfigurovatelné digitální vstupy / výstupy
  • Odolné provedení s montáží do 19″ racku

 

  • Robustní parametry pro dlouhou životnost
  • 120 000 hodin MTBF dle vojenského standardu MIL-HDBK-217K
  • Pracovní teplota -40 ~ +55 °C (-40  ~ +131 °F)
  • Bez točivých prvků

 

  • Unikátní vlastnosti produktu
  • Obnovení kruhové komunikace do 20ms
  • Rychlé přepojování multicastových protokolů
  • Velmi jednoduchá konfigurace a použití

Manažovatelný průmyslový přepínač

RedFox RFIR-227-F4G-T7G-AC je přepínač s vlastnostmi průmyslového internetu na Síťové vrstvě (Layer 3) a lze nastavit např. jako firewall i router. Zařízení je vybaveno operačním systémem WeOS s Linuxovým jádrem, 23. TX porty (z toho sedmi v Gigabitu) a čtyřmi Gb sloty pro SFP transceiver. RedFox je vysoce výkonný přepínač s nízkým příkonem pro montáž do 19″ racku.

Pouze nejkvalitnější průmyslové komponenty umožňují dosažení MTBF 120 000 hodin a předurčují tak dlouhou životnost zařízení a nízký počet servisních zásahů. Rozsah pracovních teplot je -40 ~ +55°C bez točivých částí, kdy provoz může být v extrémních teplotních hodnotách po celou dobu životnosti zařízení. Produkty Westermo jsou testovány v laboratořích Westermo a také nezávislých laboratořích pro dosažení standardů pro EMC, izolaci, vibrace a mechanické rázy (šoky). Výsledky těchto testů přesahují požadavky pro provoz v extra těžkém průmyslovém prostředí nebo na železnici.

WeOS byl vyvinut firmou Westermo bez vázanosti dalších stran. Operační systém zajišťuje SW kompatibilitu napříč platformami a garantuje zpětnou kompatibilitu jednotlivých produktů s tímto OS.

Více informací o operačním systému WeOS naleznete v sekci Podpora.

Unikátní kód produktu

3641-4035

Vstupní napětí

100 ~ 240 V AC

Ethernet TX

7x RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s
16x RJ-45, 10/100 Mbit/s

Ethernet FX

4x slot pro SFP transceiver – 100/1000 Mbit/s, single mode, multi mode, Bi-Di (komunikace po jednom optickém vláknu)

Konzole

1x micro USB port

Rozsah pracovních teplot

–40 ~ +55°C (–40 ~ +131°F)

Standardy

EN 61000-6-1, EN 61000-6-2,
EN 61000-6-4, EN 50121-4
EN 55024, IEC 62236-4
60950-1 – bezpečnost, zařízení IT
DNV GL

Rozměry

466 x 258 x 43 mm

Váha

3.8 Kg

Krytí

IP40