Podpora

Najděte správné řešení pro aplikaci nebo průmysl.

Kruhová topologie


V současné době je kruh standardem jakékoliv komunikační aplikace. Kruh zajistí mnohem větší spolehlivost ale i bezpečí přenosu dat pro přístup k systémům, a proto úspěšní investoři kruhové zapojení zcela přirozeně vyžadují. Při přerušení komunikační infrastruktury v kruhu vždy zůstává ještě záložní trasa pro přístup k celému systému. Datová výměna v kruhu však vyžaduje sofistikované opatření proti vzniku síťového zahlcení tzv. Broadcast storm. Proto je nutné používat zařízení, která si s tímto dokážou kvalitně poradit.

Westermo má vyvinutý a desetiletími odzkoušený kruhový systém FRNT (Fast Recovery Network Topology), který má v současnosti nejrychlejší obnovení kruhu v případě výpadku. Zároveň jde kombinovat několik kruhů současně a počet účastníků (switchů) v síti není nijak omezen, ani zpoplatněn. Tyto unikátní metody tak dokáží pracovat i se stovkami zařízení bez ztráty výkonu. Operační systém WeOS podporuje i všeobecné standardní topologie jako jsou RSTP (Rapid Spanning Tree Protokol) a MRP (Media Redundancy Protocol) a jejich vzájemnou kombinaci s FRNT. Je proto možné kombinovat Westermo produkty i s různými produkty podporující tyto standardy. Technologii FRNT podporují všechny produkty s operačním systémem WeOS a lze je i vzájemně kombinovat.

Může však nastat situace, kdy potřebujete připojit do uzavřeného kruhu větev, kterou nelze uzavřít do samostatného kruhu. Westermo podporuje tzv. podkovu, kterou možno přiřadit do FRNT kruhu a využívat výhody FRNT i na této větvi – viz obr. výše.

Párováním kruhů FRNT si zajistíme přístup k zařízením v rámci celé síťové infrastruktury kdekoliv v kruhu a zároveň dosáhneme všech výhod vyplývající z unikátní síťové topologie FRNT.

Dual homing umožňuje přístup z jednoho místa do dvou různých míst ve FRNT kruhu. Násobí se tak spolehlivost a prevence pro případ výpadku komunikace. Kompletní informace o kruhových možnostech naleznete ve WeOS management guide.

Další řešení


Optická konektivita

Optická konektivita

Průmyslová komunikace po optickém vláknu

Celosvětový trend jednoznačně zvyšuje počet instalací optických vláken pro datovou komunikaci.…

Zobrazit řešení
WeConnect

WeConnect

WeConnect je síťové řešení umožňující zabezpečený vzdálený přístup k sítím, z nichž je každá dokonale izolované od všech…

Zobrazit řešení
WeOS

WeOS

Westermo Operating System je špičkový operační systém pro průmyslové sítě, který je soustavně vyvíjen a důkladně testován. Pohání ty…

Zobrazit řešení
Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Můžeme vám poradit?

Kontaktní údaje

Napište prosím dotaz do formuláře a my vám obratem odpovíme.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /opt/lampp/htdocs/westercom.eu/www/wp-content/plugins/wp-optimize/wp-optimize.php on line 1335