Podpora

Najděte správné řešení pro aplikaci nebo průmysl.

Technická podpora


Naší prioritou poskytovat kvalitní a rychlou technickou podporu a proto se neváhejte obrátit na technika emailem či telefonicky.

Často kladené dotazy

WeOS update
Kompatibilita ODW generace 6 a 7
Omezení počtu přepínačů v kruhu
Doba provozu při vysokých teplotách
EN 50155
Technické školení
MTBF-Střední doba mezi poruchami
Přenos dat ve vlaku po silovém kabelu
Jak je možné upgradovat firmware Westermo?
V sekci Podpora/Operační systém WeOS si stáhněte požadovanou verzi OS WeOS. Nový WeOS můžete do zařízen nahrát přes Webové rozhraní, WeConfig nebo přes příkazovou řádku.
Je možné zapojit zařízení ODW-730 do stávající sítě spolu s ODW-630?
Tyto produkty jsou vzájemně nekompatibilní. Lze kombinovat pouze produkty shodné generace. Ukončení výroby produktů ODW-6XX ještě není plánována, proto můžete pro rozšíření stávající aplikace objednat ODW-630.
Jaký je maximální počet účastníků v kruhové topologii při zachování deklarovaných parametrů?
V kruhové topologii přepínačů Westermo při použití FRNT není počet omezen. I v rozsáhlejší topologii je možné plné využití unikátních vlastností FRNT.
Jak dlouho je možné provozovat zařízení s rozsahem teplot do +70°C při této teplotě?
Tato zařízení jsou testována v plném zatížení při teplotě +120°C po dobu 48 hodin. Provoz zařízení v mezních teplotách je možný nepřetržitě.
Jaké body normy EN 50155 splňují switche Viper? Díky.
Všechny vlakové produkty včetně rodiny Viper jsou testovány na všechny body standardu EN 50155. Některé minimální požadavky pro splnění této normy produkty Westermo značně převyšují.
Bylo by možné zajistit technické školení na produkty Westermo pro naše techniky?
Technické školení je možné zorganizovat na míru Vaším pracovníkům resp. aplikacím. Prosím kontaktujte naší technickou podporu a dohodněte podrobnosti.
Dobrý den, podle jakého standardu počítáte parametr MTBF? Děkuji.
Westermo stanovuje MTBF podle vojenského standardu MIL-HDBK-217F, který předpokládá provoz zařízení 24/7. Někteří výrobci průmyslových zařízení stanovují tento parametru dle komerčních standardů Telcordia. Tyto standardy uvažují provoz zařízení v kancelářských podmínkách 8h denně / 5 dní v týdnu. Z tohoto důvodu dosahují výsledných hodnot MTBF i o několik řádů vyšších než podle MIL-HDBK-217F. V případě, že porovnáváte parametry MTBF dvou zařízení dbejte na to, že jsou tyto hodnoty založené na stejných postupech.
Jakým způsobem je řešena komunikace mezi vozy pomocí DDW-002-B1?
Zařízení DDW-002-B1 přenáší transparentně Ethernet po metalickém páru. Jednotlivé vagóny jsou spojovány kabely, které mohou být využity pro komunikaci. Potřebujeme drátový pár, přístupný v obou vozech, může být i pod napětím do 143V DC. Zařízení dokáže přenést až 70 Mbit/s na vzdálenost až 300m - dle fyzikálních charakteristik kabelu.
Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Můžeme vám poradit?

Kontaktní údaje

Napište prosím dotaz do formuláře a my vám obratem odpovíme.