Westermo RedFox-5728-F16G-T12G-HVHV

12x TX + 16x Gb SFP slot, 2x 110 ~ 240V AC/DC

Westermo RedFox-5728-F16G-T12G-HVHV


  • Plně Gbitový přepínač s jednoduchou konfigurací
  • Připraveno pro energetické aplikace, např. do rozvoden
  • Rozšířené funkce vrstvy Layer 2 / WeOS 5, IEEE 1588v2 PTP
  • Funkční nástroje pro kybernetickou bezpečnost
  • Velmi nízká spotřeba

 

  • Navrženo pro použití v náročných aplikacích
  • Duální napájení 110 – 240V DC/AC
  • KEMA Gold certifikát – nulová tolerance chyb
  • Splňuje IEC 61850-3, IEEE 1613, EN 61000-6-5
  • 19″ rackové provedení

Manažovatelný průmyslový přepínač

Westermo RedFox-5728-F16G-T12G-HVHV je přepínač s vlastnostmi průmyslového internetu na Linkové vrstvě (Layer 2).  Zařízení je vybaveno operačním systémem WeOS s Linuxovým jádrem, 12. TX porty (vše v Gigabitu) a šestnácti Gb sloty pro SFP transceiver. RedFox je vysoce výkonný přepínač s nízkým příkonem pro montáž do 19″ racku. Pouze nejkvalitnější průmyslové komponenty umožňují dosažení MTBF (dle MIL-HDBK-217F) 295 000 hodin a předurčují tak dlouhou životnost zařízení a nízký počet servisních zásahů. Rozsah pracovních teplot je -40 ~ +70°C bez točivých částí, kdy provoz může být v extrémních teplotních hodnotách po celou dobu životnosti zařízení. Produkty Westermo jsou testovány v laboratořích Westermo a také nezávislých laboratořích pro dosažení standardů pro EMC, izolaci, vibrace a mechanické rázy (šoky). Výsledky těchto testů přesahují požadavky pro provoz v extra těžkém průmyslovém prostředí nebo na železnici. WeOS byl vyvinut firmou Westermo bez vázanosti dalších stran. Operační systém zajišťuje SW kompatibilitu napříč platformami a garantuje zpětnou kompatibilitu jednotlivých produktů s tímto OS. Více informací o operačním systému WeOS naleznete v sekci Podpora.

Unikátní kód produktu

3641-4565

Vstupní napětí

Duální 110 ~ 240 V AC/DC

Ethernet TX

12x RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s

Ethernet FX

16x slot pro SFP transceiver – 100/1000 Mbit/s, single mode, multi mode, Bi-Di (komunikace po jednom optickém vláknu)

Konzole

1x micro USB port

Rozsah pracovních teplot

–40 ~ +70°C (–40 ~ +158°F)

Standardy

EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-5
IEC 61850-3, IEEE 1613
EN 50121-4, EN 61010-1
KEMA GOLD certifikát

Rozměry

482.4 x 258 x 43 mm

Váha

3.8 Kg

Krytí

IP40

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Můžeme vám poradit?

Kontaktní údaje

Napište prosím dotaz do formuláře a my vám obratem odpovíme.