Westermo RFI-111-F4G-T7G

Switch 7x 10/100/1000 TX + 4x 100/1000 Mbit SFP slot

Westermo RFI-111-F4G-T7G


  • Kompaktní přepínač s jednoduchou konfigurací
  • Rozšířené funkce vrstvy Layer 2
  • Konfigurovatelné digitální vstupy / výstupy
  • Napájení 16 ~ 60 V DC
  • Odolné provedení s montáží na DIN lištu
  • Pracovní teplota -40 ~ +70 °C, bez točivých prvků
  • Obnovení kruhové komunikace do 20ms
  • Velmi nízká spotřeba

Manažovatelný průmyslový přepínač

RedFox RFI-111-F4G-T7G je přepínač vlastnostmi průmyslového internetu na Linkové vrstvě (Layer 2).  Zařízení je vybaveno operačním systémem WeOS s Linuxovým jádrem, 7. TX porty (z toho sedmi v Gigabitu) a čtyřmi Gb sloty pro SFP transceiver. RedFox je vysoce výkonný přepínač kompaktních rozměrů a nízkým příkonem. Pouze nejkvalitnější průmyslové komponenty umožňují dosažení MTBF 336 000 hodin a předurčují tak dlouhou životnost zařízení a nízký počet servisních zásahů. Rozsah pracovních teplot je -40 ~ +70°C bez točivých částí, kdy provoz může být v extrémních teplotních hodnotách po celou dobu životnosti zařízení.

 

Produkty Westermo jsou testovány v laboratořích Westermo a také nezávislých laboratořích pro dosažení standardů pro EMC, izolaci, vibrace a mechanické rázy (šoky). Výsledky těchto testů přesahují požadavky pro provoz v extra těžkém průmyslovém prostředí nebo na železnici. WeOS byl vyvinut firmou Westermo bez vázanosti dalších stran. Operační systém zajišťuje SW kompatibilitu napříč platformami a garantuje zpětnou kompatibilitu jednotlivých produktů s tímto OS. Více informací o operačním systému WeOS naleznete v sekci Podpora.

Unikátní kód produktu

3641-4315

Vstupní napětí

16 ~ 60 V DC

Ethernet TX

7x RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s

Ethernet FX

4x slot pro SFP transceiver – 100/1000 Mbit/s, single mode, multi mode, Bi-Di (komunikace po jednom optickém vláknu)

Konzole

1x micro USB port

Rozsah pracovních teplot

–40 ~ +70°C (–40 ~ +158°F)

Standardy

EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3
EN 61000-6-4, EN 50121-4
60950-1 – bezpečnost, zařízení IT
DNV GL

Rozměry

134 x 100 x 122 mm

Váha

1.5 Kg

Krytí

IP40

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Můžeme vám poradit?

Kontaktní údaje

Napište prosím dotaz do formuláře a my vám obratem odpovíme.