Westermo RedFox-5728-E-F4G-T24G-HV

4x TX + 24x Gb SFP slot, 2x 110 ~ 240V AC/DC

Westermo RedFox-5728-E-F4G-T24G-HV


  • Plně Gbitový přepínač s jednoduchou konfigurací
  • Připraveno pro energetické aplikace, např. do rozvoden
  • Rozšířené funkce vrstvy Layer 3 / WeOS 5, IEEE 1588v2 PTP
  • Funkční nástroje pro kybernetickou bezpečnost
  • Velmi nízká spotřeba
  • Navrženo pro použití v náročných aplikacích
  • Duální napájení 110 – 240V DC/AC
  • KEMA Gold certifikát – nulová tolerance chyb
  • 19″ rackové provedení

Manažovatelný průmyslový přepínač

RedFox-5728 posouvá spolehlivost komunikace rozvoden na novou úroveň. Víme to v automatizaci kritických rozvoden aplikace, dokonce i ztráta jednoho kusu dat může narušit provoz, a proto RedFox-5728 přináší nejvyšší spolehlivost vaší sítě. Odolává nejnáročnějším podmínkám prostředí, včetně vysokých úrovní EMI odvozených od zatížení přepínání a blesky a extrémní teploty okolí, RedFox-5728 zajišťuje 100% provozuschopnost, bez ohledu na to, co se děje.

Normy IEC 61850-3 a IEEE 1613 definují požadavky a úrovně testování síťových zařízení. Určují dva různé třídy spolehlivosti zařízení: Zařízení třídy 1, která umožňují chyby komunikace; a zařízení třídy 2, která neumožňují ztrátu a jediný přenosový balíček i během nejvyšších elektromagnetických poruch (EMI). RedFox-5728 splňuje nebo překračuje všechny testy úrovně pro splnění třídy 2, dosažení certifikace zlata pro zkoušku typu KEMA, zajištění nulového výpadku, ztráty komunikace, zpoždění nebo chyby.

Unikátní kód produktu

3641-4450

Rozhraní

  • 24x RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s
  • 4x slot pro SFP transceiver – 100/1000 Mbit/s, single mode, multi mode, Bi-Di
  • Konzole: USB 2.0
  • Digitální I/O: 1x in, 1x out
  • Micro SD: Secure Digital 2.0

Enviromentální vlastnosti

  • Rozměry: 482.4 x 43 x 258 mm
  • Hmotnost: 3.8 kg
  • Obal: Full metal
  • Krytí: IP40
  • Napájení: 110 to 240 VAC, 50-60 Hz, 110-240 VDC
  • Rozsah operačních teplot: -40 to +70 °C

Standardy

  • EN 61000-6-2
  • EN 61000-6-4
  • EN 61000-6-5
  • IEC 61850-3
  • IEEE 1613
  • EN 50121-4
  • EN 61010-1
  • KEMA GOLD certifikát

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Jana Pachrová

Rádi poradíme, zeptejte se

Můžeme vám poradit?

Kontaktní údaje

Napište prosím dotaz do formuláře a my vám obratem odpovíme.