Média konvertory / Ethernet na optiku

Pro aplikace, kde je potřeba převádět 10/100BaseTX nebo 1000BaseTX Ethernet na optické vlákno. Média konvertory Westermo jsou vytvořeny do těžkého průmyslového prostředí, zajišťují indikaci poruchy na vzdáleném konci (FEFI) ve formě automatického forwardu při ztrátě linky (LLF) pro zabezpečení indikace stavu změn.
mci-211g

Westermo MCI-211G

Gigabitový média konvertor

Detail produktu
mci-422-mm-sc2

Westermo MCI-422-MM-SC2

2-kanálový média konvertor, Multi mode, SC, 2 km

Detail produktu
mci-422-sm-sc30

Westermo MCI-422-SM-SC30

2-kanálový média konvertor, Single mode, SC, 30 km

Detail produktu
mcw-211-f1g-t1g

Westermo MCW-211-F1G-T1G

Gigabitový média konvertor

Detail produktu
mcw-211-mm-lc2

Westermo MCW-211-MM-LC2

Média konvertor, Multi mode, LC, 2 km

Detail produktu
mcw-211-mm-sc2

Westermo MCW-211-MM-SC2

Média konvertor, Multi mode, SC, 2 km

Detail produktu
mcw-211-mm-st2

Westermo MCW-211-MM-ST2

Média konvertor, Multi mode, ST, 2 km

Detail produktu
mcw-211-sm-lc15

Westermo MCW-211-SM-LC15

Média konvertor, Single mode, LC, 15 km

Detail produktu
mcw-211-sm-lc40

Westermo MCW-211-SM-LC40

Média konvertor, Single mode, LC, 40 km

Detail produktu
mcw-211-sm-sc15

Westermo MCW-211-SM-SC15

Média konvertor, Single mode, SC, 15 km

Detail produktu