Nemanažovatelné

Připojení
Vstupní napětí
Montáž
Standardy
Certifikace
Přepínače sice bez síťové správy, ale cenově výhodné řešení pro datový přenos mezi zařízeními ve všech průmyslových odvětvích. Použití je vhodné pro železnici, vodní hospodářství, rozvodny, silnice a tunely, ale také pro automatizaci v továrnách, IP kamerové systémy či automatizaci budov. Nabízí se výběr z širokého spektra optických a metalických konektorů. Single mode, Multi mode a BiDi (přenos po jednom optickém vlákně) do vzdálenosti až 120 km s možností gigabitu.
pii-2g

Westermo PII-2G

Průmyslový duální PoE injektor

Detail produktu
psi-1010g-24v

Westermo PSI-1010G-24V

8x PoE+2x Gb posílený PoE Switch

Detail produktu
psi-660g-24v

Westermo PSI-660G-24V

4x PoE+2x Gb posílený PoE Switch

Detail produktu
sdi-541-mm-sc2

Westermo SDI-541-MM-SC2

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (SC) multi mode

Detail produktu
sdi-541-sm-sc30

Westermo SDI-541-SM-SC30

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (SC) single mode

Detail produktu
sdi-550

Westermo SDI-550

Switch 5x 10/100 TX

Detail produktu
sdi-862-mm-sc2

Westermo SDI-862-MM-SC2

Switch 6x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (SC) multi mode

Detail produktu
sdi-862-sm-sc30

Westermo SDI-862-SM-SC30

Switch 6x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (SC) single mode (30km)

Detail produktu
sdi-880

Westermo SDI-880

Switch 8x 10/100 TX

Detail produktu
sdw-532-mm-lc2

Westermo SDW-532-MM-LC2

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (LC) multi mode

Detail produktu
sdw-532-mm-sc2

Westermo SDW-532-MM-SC2

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (SC) multi mode

Detail produktu
sdw-532-mm-sc2-sm-sc15

Westermo SDW-532-MM-SC2-SM-SC15

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (SC)

Detail produktu
sdw-532-mm-st2

Westermo SDW-532-MM-ST2

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (ST) multi mode

Detail produktu
sdw-532-sm-lc15

Westermo SDW-532-SM-LC15

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (LC) single mode (15km)

Detail produktu
sdw-532-sm-lc40

Westermo SDW-532-SM-LC40

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (LC) single mode (40km)

Detail produktu
sdw-532-sm-sc15

Westermo SDW-532-SM-SC15

Switch 3x 10/100 TX + 2x 100Mbit FX (SC) single mode (15km)

Detail produktu
sdw-541-f1g-t4g

Westermo SDW-541-F1G-T4G

Switch 4x 10/100/1000 TX + 1x 100/1000 Mbit SFP slot

Detail produktu
sdw-541-mm-lc2

Westermo SDW-541-MM-LC2

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (LC) multi mode

Detail produktu
sdw-541-mm-sc2

Westermo SDW-541-MM-SC2

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (SC) multi mode

Detail produktu
sdw-541-mm-st2

Westermo SDW-541-MM-ST2

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (ST) multi mode

Detail produktu
sdw-541-sm-lc15

Westermo SDW-541-SM-LC15

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (LC) single mode (15km)

Detail produktu
sdw-541-sm-lc40

Westermo SDW-541-SM-LC40

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (LC) single mode (40km)

Detail produktu
sdw-541-sm-sc15

Westermo SDW-541-SM-SC15

Switch 4x 10/100 TX + 1x 100Mbit FX (SC) single mode (15km)

Detail produktu
sdw-550

Westermo SDW-550

Switch 5x 10/100 TX

Detail produktu
sdw-550-t5g

Westermo SDW-550-T5G

Switch 5x 10/100/1000 TX

Detail produktu
viper-008

Westermo Viper-008

Switch 8x M12 - 10/100 TX, EN50155

Detail produktu
viper-012

Westermo Viper-012

Switch 12x M12 - 10/100 TX, EN50155

Detail produktu