SFP transceivery

SFP tranceivery doplňují širokou škálu komunikačních zařízení Westermo s SFP sloty. Podporují nejmodernější konektorové zakončení LC a jsou k dodání ve variantě 100 Mbit/s i 1Gbit /s pro vlákna Multi mode a Single mode, díky kterým lze dosáhnout komunikační vzdálenosti až 120 km.  U aplikací, kde je k dispozici pouze jedno optické vlákno nebo kde se vlákna pronajímají, lze použít obousměrný BiDi transceiver, který využívá pro komunikaci pouze jedno optické vlákno a podporuje i Gigabit. Westermo dodává i SFP transceivery s metalickým zakončením RJ45.
sfp-transceivery

Westermo SFP Transceivery

SFP Transceivery pro RedFox, Lynx a ODW

Detail produktu
sfp-transceivery-gbit

Westermo SFP Transceivery Gbit

SFP Transceivery pro RedFox, Lynx

Detail produktu