Připojení

Připojení

Počet produktů: 1351

Zobrazení 1-50 z 1351 položek

Aktivní filtry

Advantech BB-B-XC-ETH

Rozšiřující deska pro routery v2 - 3x ETH port Poskytnout 3x ETH Swich. Port 1 nebo Port 2.

Advantech SFP-GSX/LC-AE

Multirežimový modul SFP 1000Base-SX Poskytuje funkce digitálního diagnostického monitorování (DDM). Široká škála specifikací a typů vláken. Standardní průmyslové balení SFP (Small Form Factor Pluggable). Dodává se s kovovým krytem proti EMI. Laserový výrobek třídy 1 splňuje požadavky normy EN 60825-1. Podporuje provoz plug-n-play.

Advantech BB-GA.110.101111

Magnetická ultraširokopásmová anténa 4G/3G/2G s vysokým ziskem, SMA-M Anténa LTE/GSM/CDMA/DCS/PCS/WCDMA/UMTS/GPRS/EDGE/GPS/Wi-Fi. 698MHz až 960MHz, 1575MHz, 1710MHz až 2700MHz, 3500MHz. Tenký ohnutý kabel, RG174/U, délka 1 m. Zisk 3dBi. Robustní vysoce pevný držák se super magnetem. V souladu s RoHS. Konektor - 1x SMA-Male.

Advantech BB-4WSD9OTB

Sériový převodník, RS-232 DB9 F na RS-422/485 TB, izolovaný Převod sériového rozhraní RS-232 na RS-422 nebo RS-485 (2 nebo 4 vodiče). 2 KV obousměrná optická izolace. Rychlost přenosu dat až 115,2 kb/s. Rychlá, řadová instalace. Odnímatelné svorkovnice pro RS-422/485. Vyžaduje externí napájení 10 až 48 VDC (není součástí dodávky, prodává se samostatně).

Advantech IMC-350-MM-PS-A

Mini mediální převodník, 100Mb/s, multimode 1300nm, LFPT, 5km, SC, AC adaptér Kovový kryt s kompaktními rozměry. Průmyslové provedení, které podporuje rozšířenou provozní teplotu (řada IMC-350I). Kompatibilní s IEEE802.3af (řada IMC-350I jako PoE-PD). Podporuje funkci Link Fault Pass Through (LFPT). Centrálně napájený podvozek IMC-318I.

Advantech ADAM-4561-CE

Izolovaný převodník USB na RS-232/422/485 Napájení z portu USB. Podpora funkce Hot swap. Izolační ochrana 3000 VDC. Automatické řízení toku dat RS-485. Přenosová rychlost až 115,2 kb/s.

Advantech EKI-6333ACXL-M12-A

EN50155 Železniční souběžný dvoupásmový 2T2R Wi-Fi AP/klient Podpora IEEE 802.11n MIMO 2T2R. Přenosová rychlost WLAN až 867 Mb/s. Podpora zabezpečeného přístupu pomocí WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise. Poskytuje webovou konfiguraci. Podpora souběžného dvoupásmového 2,4/5GHz pásma. Konstrukce se dvěma rádiovými moduly. Antivibrační provedení...

Advantech SFP-GLX/LC-10E

Jednomódový modul SFP 1000Base-LX (10k) Poskytuje funkce digitálního diagnostického monitorování (DDM). Široká škála specifikací a typů vláken. Standardní průmyslové balení SFP (Small Form Factor Pluggable). Dodává se s kovovým krytem proti EMI. Laserový výrobek třídy 1 splňuje požadavky normy EN 60825-1. Podporuje provoz plug-n-play.

Advantech BB-UR2B610011

UR5i v2B, EMEA/LATAM, 1x ETH, plastový 3G/HSPA+, GPRS/EDGE, EMEA/LATAM, 1x SIM. B1 (2100), B2 (1900), B5 (850), B6 (800), B8 (900). Otevřený operační systém Linux. Montáž na lištu DIN. 1x ETH. GPS, USB, I/O 1x DI + 1x DO. Provozní teplota -40 °C až +75 °C, Napájení 9 až 36 V DC. Certifikace: CE, E8. Pokročilé sítě, diagnostika, podpora VPN, brána firewall.

Advantech EKI-2741SX-BE

Media Converter, 1000Mbps, multimode 850nm, SC Poskytuje 1 x 1000 Mb/s ethernetový port s konektorem RJ45. Poskytuje 1 optický port 1000 Mb/s s konektorem typu SC nebo SFP (mini-GBIC) pro zařízení 1000Base-SX/LX. Přepínač DIP pro nastavení plného/polovičního duplexu. Podporuje automatické přepínání MDI/MDI-X. Podporuje automatické vyjednávání. Podporuje...

Advantech ADAM-4510S-F

Opakovač RS-422/RS-485 s izolací Automatické řízení datového toku RS-485. Izolační ochrana 3000 VDC. Přepěťová ochrana datové linky RS-485. Přenosová rychlost až 115,2 kb/s. Indikátor LED pro sledování stavu.

Advantech EKI-7712G-4FPI-AE

12portový gigabitový ethernetový přepínač s 8 porty PoE+, -40 ~ 75 ℃ 8 x gigabitových portů IEEE 802.3 af/at PoE + 4 porty SFP. Zásuvka SFP pro snadné a flexibilní rozšíření optických vláken. Zbytečnost: X-Ring Pro (velmi rychlá doba obnovy < 20 ms), RSTP/STP (802.1w/1D). Funkce IXM umožňuje rychlé nasazení. Zabezpečení: 802.1x (na bázi portu, šifrování...

Advantech EKI-7559MI-AE

Řízený přepínač 8+2 100FX portů M.M.(Wide 2 x optické porty typu SC a 8 portů Fast Ethernet. Zbytečnost: RSTP/STP (802.1w/1D): X-Ring (vysokorychlostní doba obnovy

Advantech EKI-2728MI-BE

6+2G SC vícerežimový plně gigabitový neřízený ethernetový přepínač, -40 ~ 75 ℃ 6 gigabitových portů Ethernet s automatickým vyjednáváním a 2 gigabitové optické porty. Podporuje přenos rámců jumbo až do 9k bajtů. Poskytuje štíhlou velikost, lištu DIN s kovovým mechanismem IP30. Podporuje 5,49% spotřebu energie. Redundantní stejnosměrný napájecí zdroj a...

Advantech EKI-7710E-2CI-AE

8+2G portů Gigabitový řízený ethernetový přepínač, -40 ~ 75 ℃ 8 portů Fast Ethernet + 2 kombinované porty Gigabit Copper/SFP. Zásuvka SFP pro snadné a flexibilní rozšíření optických vláken. Zbytečnost: RSTP/STP (802.1w/1D): Gigabit X-Ring Pro (ultra rychlá doba obnovy < 20 ms), RSTP/STP (802.1w/1D). Funkce IXM umožňuje rychlé nasazení. Zabezpečení: 802.1x...

Advantech BB-UH401

Izolátor USB 2.0 4 kV, 1 port, plná rychlost 12 Mb/s Plná (12 Mb/s) rychlost USB. Izolační ochrana 4 kV. 15 kV ESD ochrana. -40 až +80 °C široká provozní teplota. Konektory USB s vysokou retencí. Ultrakompaktní velikost. Napájení ze sběrnice USB. Kabel USB je součástí dodávky, 0,9 m.

Advantech BB-AO-ABASE-C16

Magnetická montážní základna pro koncové antény Doporučeno pro všechny koncové/tyčové antény. Snadná instalace. Silné magnetické upevnění. Prodloužená délka kabelu 3 m. Konektor - 1x SMA-Male.

Advantech PCI-1680U-BE

2-portová univerzální karta PCI CAN-bus s izolací Provozuje dvě samostatné sítě CAN současně. Vysokorychlostní přenos až 1 Mb/s. Ochrana optickou izolací 1000 VDC. Včetně knihovny DLL pro Windows a příkladů. Adresa I/O automaticky přiřazená PCI PnP. Podporuje ovladače pro Windows CE5/CE6/XP/7/8.1/10 a Linux.

Advantech IMC-350I-MM-PS-A

Miniaturní mediální převodník, 100Mb/s, multimode 1300nm, LFPT, 5km, SC, AC adaptér Centrálně napájený podvozek IMC-318I. Podporuje funkci Link Fault Pass Through (LFPT). Kompatibilní s IEEE802.3af (řada IMC-350I jako PoE-PD). Průmyslové provedení, které podporuje rozšířenou provozní teplotu (řada IMC-350I). Kovový kryt s kompaktními rozměry.

Advantech BB-KN-MO4-1.5

Napájecí kabel SmartStart, 1,5 m Délka kabelu 1,5 m, čtyřvodičový. Konektor MiniMolex 4piny.

Advantech EKI-1224-CE

Průmyslová 4-portová brána Modbus Podporuje přepěťovou ochranu pro stejnosměrné napájecí porty s napětím mezi linkami 2 KV a mezi linkami a zemí 4 KV; pro signální porty s napětím 4 KV. Poskytuje 2 x 10/100 Mbps ethernetové porty pro redundanci sítě LAN. Integrace sítí Modbus TCP a Modbus RTU/ASCII. Podporuje rychlost až 921,6 kb/s a libovolné nastavení...

Advantech PCI-1622B-DE

8portová komunikační karta PCI RS-232/422/485 s přepěťovou ochranou Kompatibilní se sběrnicí PCI 2.2. Rychlost až 921,6 kb/s pro extrémně rychlý přenos dat. Podporuje libovolné nastavení přenosové rychlosti. 8 x port RS-232 nebo RS-232/422/485. XR17V358 UART s 256bajtovými FIFO. Podporované operační systémy: Windows 7/8/10 a Linux.

Advantech EKI-5624PI-AE

4+2G portové gigabitové neřízené ethernetové přepínače se 4 porty PoE+, E-Mark Čtyři porty Fast Ethernet splňují požadavky normy IEEE 802.3af/at. Standard PoE a dva porty Gigabit Ethernet. Komunikuje se softwarem SCADA přes Modbus/TCP. Komunikuje se systémem NMS (Networking management system) prostřednictvím protokolu SNMP. QoS na bázi portu pro...

Advantech EKI-7712G-4F-AE

12portový plně gigabitový spravovaný přepínač Ethernet 8 gigabitových portů + 4 porty SFP. Zásuvka SFP pro snadné a flexibilní rozšíření optických vláken. Zbytečnost: X-Ring Pro (velmi rychlá doba obnovy < 20 ms), RSTP/STP (802.1w/1D). Funkce IXM umožňuje rychlé nasazení. Zabezpečení: 802.1x (na bázi portu, šifrování MD5/TLS/TTLS/PEAP), RADIUS. NEMA TS2...

Advantech ADAM-4571L-DE

1portový server sériových zařízení RS-232 Podporuje sériovou komunikaci RS-232. Podporuje přenosovou rychlost až 921,6 kb/s. Poskytuje režim přesměrování portu COM (Virtual COM). Umožňuje přístup k jednomu sériovému portu maximálně 5 hostitelům. Vestavěná 15 KV ochrana ESD pro všechny sériové signály. Poskytuje 10/100 Mb/s ethernetový port s automatickým...

Advantech BB-806-39105

DIN CLIP Spona na lištu DIN. Kompatibilní s 1-slotovými produkty řady IE-/MediaChassis, IE-GigaMiniMc, IE-ModeConverter, IE-MiniMc &; MiniMc.

Advantech EKI-9516E-4GMPX-AE

EN50155 Řízený přepínač PoE s 12FE+4GE 12 portů PoE s kódem M12 D 10/100 Mb/s + 4 porty s kódem M12 X 10/100/1000 Mb/s. Splňuje normy EN50155 a EN50121-3-2. Provozní teplota: -40 ~ 75 °C. Rozsah provozního příkonu: 16,8~137,5 VDC. Podpora X-Ring Pro pro rychlou a předvídatelnou konvergenci. Podpora IXM pro rychlou a snadnou údržbu. Podpora N-Key pro...

Advantech EKI-6333AC-2G-A

Průmyslový přístupový bod Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Současný Podpora 802.11n MIMO 2T2R. Přenosová rychlost WLAN až 867 Mb/s. Podporuje zabezpečený přístup pomocí WEP, 802.1x, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise. Poskytuje webovou konfiguraci. Podpora dvou pásem 2,4G/5G současně.

Advantech BB-485SD9R

Sériový převodník, RS-232 DB9 F na RS-485 2W DB9 F, napájený z portu Prodloužení datových signálů RS-232 až na 1,2 km (4 000 stop). Změna signálů RS-232 TD a RD na RS-485. Automatické řízení odesílaných dat - nejsou nutné žádné softwarové ovladače. Přenosová rychlost až 115,2 kb/s. Napájení z linek RS-232 - není nutné žádné napájení.

Advantech BB-9PMDS

Sériový rozbočovač, RS-232 MODEM, DB9 M a 2 x DB9 F Připojení dvou počítačů k jednomu perifernímu zařízení. Použití s modemy, skenery, váhami a dalšími sériovými zařízeními. Rychlá instalace plug-and-play - bez nutnosti konfigurace. Lze ponechat trvale nainstalované.

Advantech BB-9SPOP2

Sériový izolátor, datové signály RS-232, DB9 F, DB9 M, napájený z portu Izolace 2,5 kV. Rychlost přenosu dat až 115,2 kb/s. DB9 F / DB9 M. Oboustranné napájení z portu, bez nutnosti externího napájení.

Advantech SFP-GSS-40KRX-LC

Hardened SFP/1250-ED, SSLX-SM/LC (1550XMT/1310RCV) 40km (také známý jako 808-38724) Poskytuje funkce digitálního diagnostického monitorování (DDM). Široká škála specifikací a typů vláken. Standardní průmyslové balení SFP (Small Form Factor Pluggable). Dodává se s kovovým krytem proti EMI. Laserový výrobek třídy 1 splňuje požadavky normy EN 60825-1.

Advantech EKI-5528I-PN-AE

8 10/100Mbps Lite Managed Ethernet Switch podporuje PROFINET, -40 ~ 75 ℃ 8 portů Fast Ethernet RJ-45 (EKI-5528/I-PN). Řízený přepínač základní úrovně. Funkce IXM umožňuje rychlé nasazení. Poskytuje soubory GSDML. Řízení: SNMP v1/v2c/v3, WEB, standardní MIB, privátní MIB. Podporuje protokol Media Redundancy Protocol (MRP Slaves).

Advantech BB-UHR401

Izolátor USB 2.0 4 kV, 1 port, plná rychlost 12 Mb/s, ind., síťový adaptér Izolace 4 kV chrání zařízení a data. ESD ochrana - 15 kV vzduch. USB 2.0, plná rychlost (12 Mb/s). Montáž na panel, odolné pouzdro (volitelný adaptér na lištu DIN). Konektory USB s vysokou retencí. Součástí balení je napájecí zdroj i kabel USB.

Advantech EKI-2701MPI-AE

Injektor PoE, 1000Mbps, 90W Podporuje provozní teploty od -40 ~ 75 °C. Štíhlé rozměry a lišta DIN s kovovým mechanismem IP40. Napájecí vstup 55~57 VDC, vstřikovací výkon až 90 W. Kompatibilní s IEEE802.3af/at/bt. Podpora 10/100/1000Base-T (X) pro PoE OUT a Data IN.

Advantech EKI-2741SL-UK-AE

Jednovidový mediální konvertor GE na SC, Velká Británie Podporuje automatické vyjednávání. Automatický přechod MDI/MDI-X. 1 x 100/1000 Mb/s ethernetový port typu SFP (mini-GBIC). 1 x optický port 1000 Mb/s s konektorem typu SC pro zařízení 1000Base-SX/LX. 1 x 10/100/1000 Mbps Ethernet port s konektorem RJ45.

Advantech BB-485OPDR

Sériový opakovač, RS-422/485 TB, izolovaný, ind. DIN Prodloužení RS-422/485 o dalších 1,2 km. Izolace 2 KV; 600W přepěťová ochrana. -40 až +80 °C široká provozní teplota. Vyžaduje napájecí zdroj 10-30 Vss (není součástí dodávky, prodává se samostatně). Montáž na lištu DIN (k dispozici adaptér pro montáž na panel). cULus Recognized, UL508.

Advantech BB-FOSTCDR

Sériový převodník, RS-232 TB na MM Fiber ST, Ind. DIN Převádí sériové datové signály na vícevidová vlákna. 2 KV, dvoucestná izolace; ochrana proti EMI/RFI. Rychlost přenosu dat: až 115,2 Kb/s. Široká provozní teplota: -40 až +80 °C. Montáž na lištu DIN. Vyžaduje zdroj napájení 10-30 VDC (není součástí dodávky, prodává se samostatně).

Advantech BB-AP-AGNSS-SMA

Anténa GPS/GLONASS, magnetická základna, SMA-M Doporučeno pro všechny routery s GPS. Vysoce výkonná aktivní náplast GPS/GLONASS. Zisk LNA 25/18 dBi. Nízká spotřeba energie: 10 -15 mA. Napájecí napětí 5,5 V. Pevné magnetické uchycení. Konektor 1x SMA-Male.

Advantech EKI-2741FI-BE

Odolný mediální konvertor, 1000Mb/s, SFP Poskytuje 1 x 1000 Mb/s ethernetový port s konektorem RJ45. Poskytuje 1 optický port 1000 Mb/s s konektorem typu SC nebo SFP mini-GBIC) pro zařízení 1000Base-SX/LX. Přepínač DIP pro nastavení plného/polovičního duplexu. Podporuje automatické přepínání MDI/MDI-X. Podporuje automatické vyjednávání. Podporuje...

Advantech EKI-9508G-ML-AE

EN50155 8portový řízený ethernetový přepínač M12 24/48 VDC 8 portů M12 s kódem X 10/100/1000Mbps. Splňuje normy EN50155 a EN50121-3-2. Rozsah provozních teplot -40 ~ 70 °C. Provozní napětí: 16,8 ~ 60 VDC. X-Ring Pro podporuje rychlou a předvídatelnou konvergenci. Konektor M12 s robustním pouzdrem.

Advantech EKI-7708G-2SI-AE

Řízený ethernetový přepínač 6G+2G SM s Wid Poskytuje 6 x 10/100/1000 Mb/s ethernetových portů s konektorem RJ45. Poskytuje 2 optické porty 1000 Mb/s s konektorem typu SC pro zařízení 1000Base-SX/LX. Zbytečnost: X-Ring Pro (velmi rychlá obnova

Advantech BB-232LPTTL33

Sériový převodník, RS-232 DB9 F / 3,3 V TTL DB9 M, napájení z portu Převádí 2 kanály v každém směru z RS-232 na 3,3 V TTL/CMOS. Rychlost přenosu dat: až 115,2 Kb/s. Napájení z datových linek RS-232/handshake (vysoké nebo nízké) - není potřeba žádný napájecí zdroj. Konektor RS-232 DB9 samice; konektor TTL/CMOS DB9 samec.

Advantech EKI-2741FL-UK-AE

Gigabitový mediální konvertor GE na SFP, Velká Británie Podporuje automatické vyjednávání. Automatický přechod MDI/MDI-X. 1 x 100/1000 Mb/s ethernetový port typu SFP (mini-GBIC). 1 x optický port 1000 Mb/s s konektorem typu SC pro zařízení 1000Base-SX/LX. 1 x 10/100/1000 Mbps Ethernet port s konektorem RJ45.

Advantech EKI-9508G-H-AE

EN50155 8portový neřízený ethernetový přepínač M12 72/96/110 VDC 8 portů M12 s kódem X 10/100/1000Mbps. Splňuje normy EN50155 a EN50121-3-2. Rozsah provozních teplot -40 ~ 70 °C. Provozní napětí: 50,4 ~ 137,5 VDC. Konektor M12 s robustním pouzdrem.

Advantech EKI-5528I-EI-AE

8 10/100Mbps Lite Managed Ethernet Switch podporuje EtherNet/IP, -40 ~ 75 ℃ 8 portů Fast Ethernet RJ-45 (EKI-5528/I-EI). Řízený přepínač základní úrovně. Funkce IXM umožňuje rychlé nasazení. Poskytuje soubor EDS (elektronický datový list) sítě EtherNet/IP, soubor AOI (Add-On Instructions) a čelní panel FactoryTalk® View. Řízení: SNMP v1/v2c/v3, WEB,...

Advantech BB-4WSD9TB

Sériový převodník, RS-232 DB9 F na RS-422/485 TB, možnost napájení portu Změna signálů RS-232 TD a RD na RS-485. Prodloužení datových signálů RS-232 až na 1,2 km (4 000 stop). Rychlost přenosu dat: až 115,2 Kb/s. Rychlá, řadová instalace. Možnost volby přepínačem DIP RS-422 nebo RS-485. Napájení přes port RS-232 nebo externí zdroj 12 Vss (zdroj není...

Advantech BB-WSK-HAC-2

Startovací sada Wzzard Mesh pro monitorování HVAC Sledování proudu a teploty pro snížení nákladů na energii. Instalace "snap & go" - žádné prostoje, přerušení provozu ani vedení kabelů/kabelů. Vestavěný softwarový nástroj Node-RED™ pro snadné nasazení. Bezdrátová síť Smartmesh IP pro spolehlivost bod-bod a samoopravitelnost; s přibývajícími uzly je...